Zapraszam Ciebie na CYKL 4 warsztatów o karierze i zmianach zawodowych.

O umiejętnościach, wartościach, odwadze i pewności siebie. O urzeczywistnianiu swojego JA w pracy.
O autentyczności w sferze zawodowej.

KIEDY?
4 poniedziałki co dwa tygodnie: 26 marca; 9 i 23 kwietnia, 7 maja.
Zawsze od 18.00 do 21.30. Zawsze w moim biurze przy ul. Poloneza 48/10 – Ursynów.

DLA KOGO?
– dla każdego, kto ma potrzebę poprzyglądać się sobie w obszarze zawodowym,
– dla każdego kto gonił, a chce się zatrzymać, by zrozumieć cel i sens swojej kariery,
– dla każdego kto się pogubił, a chce się na nowo odnaleźć. Chce odnaleźć swoje cele i swój
potencjał zawodowy, by świadomie nim zarządzać.
– dla każdego kto się rozproszył, a chce na nowo ułożyć strukturę.
– dla każdego, kto czuje się zmęczony, wypalony, przytłoczony pracą, a na nowo chce czuć pasję, przyjemność, spełnienie w pracy
– dla każdego kto chce świadomie, odważnie, z pełnym zaangażowaniem ujawniać swoje JA, żyć autentyczne i prawdziwe. Realizować siebie zawodowo.

Jesteś taką osobą?
Napisałam o Tobie?
O twoich potrzebach? … jeżeli tak, to zapraszam!

JAKI JEST PLAN WARSZTATÓW?
Te warsztaty mają się odbywać w stałej, kameralnej grupie.
Zapraszam na nie maksymalnie 8/10 uczestników.
Pomysł na program jest taki, by w trakcie poruszyć 4 najważniejsze obszary związane z urzeczywistnianiem swojego JA w pracy. Czyli?
• Kariera, czym jest? Jak ją rozumieć? Czym jest urzeczywistnianie swojego JA w karierze?
• Moje umiejętności, moje zasoby – co chcę urzeczywistniać? I z kim? Kilka słów o relacjach w pracy.
• Moje wartości – do czego dążę w pracy? Co nadaje jej sens? A co odbiera?
• Odwaga, autentyczność, pewność siebie – czyli co może być moim wiatrem na drodze do urzeczywistnienia.

ALE! Przed pierwszym warsztatem odbędę z każdym z Uczestników rozmowę indywidualną, by poznać jego oczekiwania, potrzeby i cele do pracy. Dlatego program może lekko ulec zmianie. Dla mnie ważne jest podążanie za potrzebami osób, które będą w nim uczestniczyć …

PODSUMOWUJĄC, PRAGNĘ ZAZNACZYĆ, ŻE PODCZAS TEGO WARSZTATU:
• nie będziemy mówić o rynku pracy, tylko Ty będziesz miał okazję myśleć i mówić o Sobie,
• nie będziemy analizować Twojego CV, ani omawiać najważniejszych trendów w zakresie przygotowywania materiałów aplikacyjnych, choć na pewno dzięki diagnozie swojego potencjału z większą łatwością przygotujesz kolejne CV,
• nie będziemy rozmawiać o tym jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej, na jakie pytania uczulić, choć zapewniam, że wszystko czego dowiesz się o Sobie pomoże Ci świadomie przechodzić przez kolejne rozmowy.

To nie będą to warsztaty z poszukiwania pracy.
To będą warsztaty z poszukiwania siebie w pracy, w karierze.

KWESTIE ORGANIZACYJNE:
Data warsztatu: 26 marca; 9 i 23 kwietnia, 7 maja >> zawsze w poniedziałek.
Godziny: 18.00 – 21.30 > w trakcie zajęć zapewniam przerwy kawowy.
Koszt za CAŁY cykl czterech warsztatów łącznie – to 600 pln (brutto, nie jestem płatnikiem VAT > ale wystawiam rachunki). Udział w cyklu zakłada udział w wszystkich czterech warsztatach.
Jest to niższa cena z okazji I edycji warsztatów i Dnia Kobiet 🙂
W przypadku kolejnych edycji cena będzie wyższa.
Zapewniam małą, kameralną grupę – do 8/10 osób. Przy czym zastrzegam sobie prawo, że warsztaty odbędą się jak zgłoszą się przynajmniej 4 osoby.
Miejsce: Warszawa – Ursynów, ul. Poloneza 48/10 (moje biuro).

W CENIE WARSZTATU:
• udział w czterech 3,5 godzinnych warsztatach prowadzonych metodami procesowymi, coachingowymi. Oznacza to głęboką pracę na sobie, swoich zasobach i potrzebach. Ten warsztat to nie wykład i nudne prezentacje, gwarantuję!
• materiały rozwojowe,
• zadania domowe pomiędzy spotkaniami,
• przed warsztatem odbędę z każdym z Uczestników rozmowę indywidualną, by poznać jego oczekiwania, potrzeby i cele do pracy.

Aby wziąć udział w warsztacie wypełnij formularz, znajdujący się TU >https://goo.gl/forms/By4xiM9BhRzzeSbe2

Ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 150 pln na moje konto na 2 dni od wysłania zgłoszenia. Numer konta Mbank: 02 1140 2004 0000 3302 5670 5830. W przypadku potrzeby wystawienia rachunku, proszę o kontakt.
Resztę opłaty trzeba będzie uiścić do 23 marca.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu. Odzywaj się śmiało!!!
Tel. 607 639 560
Mail: marta.ip@manufakturarozwoju.pl

A z okazji Dnia Kobiet mam specjalny rabat!

Tylko przez 8 dni (od 8 do 15 marca) czekam na zgłoszenia!

Liczba miejsc ograniczona!

Chcesz być na bieżąco z moim blogiem i podcastami?
Chcesz otrzymywać moje wpisy wprost na skrzynkę mailową?

Zapisz się na mój newslleter. Zostaw swoje imię i adres e-mail.