Rok temu na wiosnę rozpoczęłam przygodę z #livepolkowskiej , także i tej wiosny wracam do Was z cyklem, który nazwę „Alfabet kariery wg. Polkowskiej”.


O czym będzie ten cykl? Będzie o różnych tematach związanych z karierą i z karierą powiązanych. Będzie o tym, czym kariera jest, a w szczególności, że jest nie tylko awansem i zadaniami. Będzie o tym, co może być źródłem satysfakcji w karierze, a także o tym co może nam ów satysfakcję odbierać. Będzie o E – emocjach, G – granicach, I – informacji zwrotnej, A – ambicji … o autentyczności też 😉 będzie też o T – talentach … i Twardym Tyłku też, czy Z – zaufaniu.


W trakcie lajfów będę dzielić się z Wami swoim doświadczeniem w pracy coachingowej i warsztatowej. Jestem też otwarta na Wasze pytania, które będziecie mogły / mogli do mnie zgłaszać chociażby pisząc na prive.

Wszystko wydaje się proste:
♡ Każdy lajf będzie dedykowany innemu tematowi. Tematy będą odpowiadać literom alfabetu, ale nie obiecuję, że mój alfabet będzie szedł po kolei 🙂
♡ spotykamy się w wtorki na moim profilu na FB (link tutaj), zawsze o 21.00. Ale nie co tydzień. Terminy kolejnych lajfów będę podawać tu w wydarzeniu, więc warto mnie śledzić! ♡ cykl będę realizować do wakacji, a potem kontynuować po wakacjach.
♡ każdy live trwa ok 30 – 45 minut.
♡ na temat kolejnych livów macie wpływ – czekam na sugestie!
♡ zawsze jest przestrzeń na Wasze pytania – z przyjemnością będę na nie odpowiadać!


Plan na najbliższe tygodnie:

# 19 luty :: K jak kariera. Jak ją rozumie Polkowska?

# 26 luty :: M jak Mity. Jakie mity i błędne przekonania na temat kariery siedzę w naszych głowach?

# 12 marca :: W jak wartości. Wartości zawodowe, po co są i dlaczego są tak ważne?

# 23 kwietnia :: J jak job crafting. Czym jest craftowanie pracy?

# 7 maja :: A jak ambicja kobiet. Jak to z nią jest? Czy My jesteśmy ambitne?


Dołącz do wydarzenia na FB, by być w kontakcie, informować o kolejnych „spotkaniach” – wymieniać się tym co ważne i wartościowe!

Oto link do wydarzenia :: Kliknij TUTAJ. h

Ściskam Was, Marta!


Chcesz być na bieżąco z moim blogiem i podcastami?
Chcesz otrzymywać moje wpisy wprost na skrzynkę mailową?


Zapisz się na mój newslleter. Zostaw swoje imię i adres e-mail.