Head Writer

03sty08:0017:00Head Writer

Szczegóły wydarzenia

Wraz ze stałym zapotrzebowaniem ze strony nadawców i platform streamingowych na nowe ciekawe treści, rośnie też zapotrzebowanie na osoby, które potrafią zbudować i sprawnie poprowadzić zespół scenariuszowych oraz dostarczyć dobrej jakości materiał literacki w określonym czasie.

Powodzenie procesu prac scenariuszowych w dużej mierze zależy od kompetencji osoby prowadzącej ten zespół. Przy złej organizacji pracy, niekończących się i wyczerpujących chaotycznych spotkaniach oraz rosnących napięciach w zespole, praca staje się stresująca i nieprzyjemna, a to przekłada się na coraz niższą jakość dostarczanych scenariuszy. 

Kim więc jest idealny head writer?

To osoba, która ma kompetencje zarówno w kwestiach czysto warsztatowych, jak i w sprawnym zarządzaniu kreatywnym zespołem.

To ktoś, kto potrafi zaplanować pracę na wiele tygodni i miesięcy naprzód, rozdzielać zadania, wykorzystując najlepsze talenty każdej osoby w grupie, w sposób budujący odnosić się do przedstawianych tekstów. Ale także ktoś, kto potrafi negocjować, odpowiednio prowadzić trudne rozmowy oraz podejmować kluczowe decyzje – zarówno fabularne, jak i personalne.

Zapraszamy na pierwsze w Polsce profesjonalne szkolenie, które zapewnia wszystko potrzebne do przygotowania się do pracy na stanowisku Head Writer.

Więcej

Czas

(Wtorek) 08:00 - 17:00

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Easysoftonic