Czym jest dla mnie coaching?

Coaching jest dla mnie drogą i narzędziem pracy, w które głęboko wierzę.
Wiem, wiem. Brzmi patetycznie, ale dokładnie tak czuję.

Coaching to refleksja. To proces odkrywania siebie i podążania do celu. To czas wzmacniania własnych zasobów. To podróż, w której Ty stawiasz cel, a ja jestem Twoją towarzyszką, która wspiera  Cię w śmiałym podążaniu do przodu.

Nie jestem nawigatorem, który wyręczy Cię z samodzielnego wyznaczania celów, czy kierowania się mapą. O, nie! Nie zwolnię Cię z odpowiedzialności. Wręcz przeciwnie — wzmocnię Cię w niej. W tym procesie będę rozmową, pytaniem i aktywną obecnością. Dam Ci wsparcie w świadomym, pewnym i samodzielnym podejmowaniu decyzji.

Coaching to czas zmiany i odkrywania nowego. Z uwagą przyjrzysz się sobie i Twojej rzeczywistości. To lustro, w którym zobaczysz odbicie swoich zasobów i talentów. To czas, w którym odkryjesz wiele refleksji i wiele perspektyw. To most pomiędzy miejscem, w którym aktualnie jesteś i miejscem, do którego dążysz.

Jeżeli w jednym zdaniu miałabym Ci powiedzieć czym jest coaching, powiedziałabym: wyjątkowa, inspirująca refleksja, którą dajesz sobie. Swojemu JA.

Uwierz albo przekonaj się na własnej skórze. Polecam.

I pamiętaj.

To Ty trzymasz ster. To Ty decydujesz. To Ty rozpoczynasz podróż w kierunku urzeczywistnienia swojego JA.

Marta