Chcesz mieć poczucie, że trafiłeś do właściwej osoby?

Rozgość się i przeczytaj, co o mnie mówią

Z przyjemnością udostępniam Ci rekomendacje ludzi, z którymi pracowałam. Dla wielu z nich, coaching jest intymną relacją i osobistą podróżą. Dlatego nie każdy udostępnił tu pełne imię, nazwisko, zdjęcie. Wierzę, że to zrozumiesz.

 

PS: Poniżej znajdziesz referencje kobiet, ale nie daj się zwieść, bo pracuję również z mężczyznami. Statystycznie, więcej kobiet trafia do mnie na coaching, jednak w mojej pracy w biznesie przeważają mężczyźni.

Ponowne spotkanie z Martą w relacji coaching’owej było dla mnie niezwykle emocjonalne, poruszające i dotykające sedna. Jej uważność i moja gotowość sprawiły, że proces był niezwykle głęboki. Mam poczucie zrozumienia, wysłuchania i Jej “towarzyszącej” obecności. Każdy coach wie, jaką sztuką jest rzeczywiste podążanie za Klientem.

Marta Gwardjak
HR Konsultant, Coach

Marta to pełen profesjonalizm. Dzięki udziale w warsztacie „Zarządzanie czasem” umiem pogodzić obowiązki służbowe z codziennymi, mając przy okazji czas na hobby. Natomiast coaching indywidualny bardzo pomógł mi wzmocnić relacje nie tylko z ludźmi w pracy, ale również w domu z rodziną.  Do tego niekończąca się dawka energii oraz ciągły uśmiech sprawiają, że człowiek z przyjemnością do niej wraca. Marcie i Manufakturze Rozwoju pozostanę zawsze wierna.

Anna Kośmicka
Service Administration and Customer Care Manager
Właściciel La-Luna www.la-luna.pl

Marta jest wyjątkowych coachem ponieważ jest wyjątkową osobą. Doskonale wyczuwa i dostosowuje się do potrzeb Klienta. Jest wrażliwa i rozumiejąca kiedy trzeba, a kiedy sytuacja tego wymaga potrafi stanowczo skłonić do myślenia, do realnej oceny rzeczywistości, bez owijania w bawełnę.

Anna Szczęśniak
Od 4 lat przede wszystkim Mama na 200%,
ale też Polka, która potrafi i Animatorka

Coaching z Martą pozwolił mi w pełni zobaczyć i docenić mój potencjał zawodowy. Podczas pracy coachingowej uświadomiłam sobie, że poza doświadczeniem oraz umiejętnościami posiadam tzw. kompetencje miękkie, które są równie ważne w mojej pracy. Marta pomogła mi zrozumieć jak je skutecznie łączyć i wykorzystywać. 


Marta uważnie wsłuchuje się w problem i aktywnie wspiera w szukaniu rozwiązań. Praca z nią dodała mi energii do działania i dostarczyła narzędzi z których mogę korzystać na co dzień.

Dorota Gurbała,
Marketing Manager, Feu Vert Polska

Marta jako coach?
Profesjonalna, umiejąca słuchać. 

Jakie zmiany nastąpiły?
Coaching pokazał mi moje mocne strony, przypomniał o moich sukcesach, postawił przede mną ważne pytania i zmusił do przemyślenia tego co jest dla mnie naprawdę ważne.

Co dał mi coaching z Martą?
Zmieniło się moje podejście do wielu spraw.

Sylwia

Redaktor naczelny portalu

Marta jako coach?:
Jako coach godna zaufania! Ciekawa i ciepła osobowość 

Co dał mi coaching z Martą?:
Rozmowy z Panią dały mi wiele do myślenia i zmotywowały do świadomego rozwoju.

Jakie zmiany nastąpiły?:
Postanowiłam aktywnie poszukać nowych wyzwań, które pozwoliłby na poszerzenie moich umiejętności – nie było łatwo, ale myślę, że to założenie udało się osiągnąć. Obecnie przymierzam się do osiągnięcia kolejnego etapu wyznaczonego celu. Kasia

analityk

Marta jako coach ..?
Zaangażowana, zdyscyplinowana, konkretna, bez ogródek, ale przy tym pełna empatii.

Co dał mi coaching z Martą..?
Inne spojrzenie na własną osobę. Spotkanie z Martą wydobyło pokłady, o których wcześniej nie miałam pojęcia i pozwoliło spojrzeć na siebie i moje życie z boku. Uświadomiło mi, że moje przekonania na pewne sprawy mogą nie do końca wynikać z mojej własnej woli lecz z uwarunkowań zewnętrznych, z tego czego oczekują ode mnie inni. Początkowo nie chciałam się zgodzić z pewnymi wnioskami, ale przy wsparciu Marty, wytłumaczeniu pewnych kwestii, spojrzałam inaczej na własną osobę.

  Aneta

manager

Co dał mi coaching z Martą?
Coaching z Martą pozwolił mi uporządkować pracę ze sobą i umiejętność wyznaczanie celów i egzekwowania ich. Pozwolił uwierzyć w ryzyko zarządzania sobą, a nie bezpieczeństwo bycia zarządzanym w organizacjach.

Jakim coachem jest Marta?
Pracując z Martą czułem jak się mierzę sam ze sobą. Marta pomaga przez to przejść, nie dając kluczy do drzwi, tylko zmuszając do poszukania ich w sobie, pracowania. Marta jest fajna, szczera, stanowcza i potrafi otwierać ludzi, żeby to oni mówili.

Jak coaching zmienił Twoje życie, działanie, pracę?
Ten proces zmiany cały czas trwa, ale praca z Martą pozwoliła mi odpowiedzieć i zmierzyć się z odpowiedziami, których szukałem. Coaching nie kończy się na ostatniej sesji, nie ma ostrego końca coachingu. Według mnie ten proces trwa cały czas, tylko teraz sam muszę występować w roli swojego coacha. Marta pokazała mi jak pracować ze sobą. Karol

Innowator

Jaka jest Marta jako coach?
Uważnie zasłuchana, obiektywna, wspierająca, celnie punktująca istotne kwestie. Fantastyczna, ciepła osoba.

A co dał mi coaching z Martą?
Pomógł uwierzyć w siebie, we własne osiągnięcia i sukcesy. Dał siłę i energię do zmiany, odejścia z firmy z którą byłam związana ponad 15 lat. Wolny czas bez skrupułów przeznaczyłam na bycie z rodziną oraz własny rozwój.

Jakie zmiany nastąpiły w wyniku procesu?
Po krótkiej przerwie podjęłam pracę, która daje mi niesamowitą radość i satysfakcję. Wiem w czym jestem dobra, a nad czym muszę popracować. Wiem jaką ścieżką zawodową chcę podążać. Jestem silna i szczęśliwa. Joanna

Manager, Dyrektor sprzedaży – branża IT

Marta jako coach?
Dzięki indywidualnym sesjom z Martą udało mi się odpowiednio przygotować do trudnych zmian zawodowych i w łatwiejszy sposób przez nie przejść. Z jej pomocą rozwijam swoją karierę zawodową i w przyszłości pewnie jeszcze nie raz skorzystam z jej wsparcia.

Warsztat rozwojowy Marty dał mi?
Spojrzałam na swoją ścieżkę rozwoju z innej perspektywy, zaczęłam zauważać swoje nowe cechy, które są przydatne w pracy, dostrzegłam też swoje mocne strony, o których nie miałam do tej pory pojęcia.

Jakie zmiany nastąpiły?
Zdecydowałam się na zmianę pracy, uwierzyłam w siebie, potrafię dobrać sobie charakter pracy do typu osobowości. Małgorzata

Specjalista ds. obsługi klienta

Marta jako coach?
Marta jako coach jest bardzo profesjonalną osobą, potrafi odpowiednio dostosować się do klienta. Jest osobistą osobą, natomiast spotkania prowadzi w bardzo rzeczowy sposób, nie pozwalając na zejście na poboczne wątki.

Warsztat rozwojowy Marty dał mi?
Warsztat rozwojowy Marty nakierował mnie na odpowiedzi i pomógł w podjęciu decyzji. Dwukrotnie stając „na rozstaju drogi zawodowej” i mając przed sobą dylematy spotkania z Martą ułatwiły mi podjąć trudne, lecz odpowiednie decyzje, które na dany moment były dla mnie bardzo dobre. Dzięki temu zawodowo nie utknąłem w jednym miejscu.

Jakie zmiany nastąpiły?
Dzięki indywidualnym sesjom z Martą udało mi się odpowiednio przygotować do trudnych zmian zawodowych i w łatwiejszy sposób przez nie przejść. Z jej pomocą rozwijam swoją karierę zawodową i w przyszłości pewnie jeszcze nie raz skorzystam z jej wsparcia. Przemek

Specjalista CSR

Ponadto pracowałam, jako trener, coach, asesor dla takich marek, jak:

 • Grupa LOTOS
 • R. Bosch
 • KAZAR Footwear
 • LOTOS Petrobaltic
 • Ford Polska
 • MetLife
 • STRABAG
 • PLL LOT
 • Pratt & Whitney
 • Stocznia Remontowa
 • Ball Beverage Packaging
 • Hirschvogel
 • Uniwersytet SWPS
 • PSE Operator
 • MW Lublin
 • Festo
 • Medicover
Potrzebujesz pisemnych referencji? Daj mi znać. Udostępnię Ci je w formie pdf.