W oparciu o swoje doświadczenia w pracy grupowej i indywidualnej, opracowałam siedem programów rozwojowych, bazujących na modelu urzeczywistniania swojego JA.

Różnice pomiędzy nimi wynikają z tego do kogo adresowany jest program, jakiej potrzeby dotyczy? W jakim momencie życia i kariery jest Klient? W jakim momencie decyduje się On na uczestnictwo? Jaki jest jego osobisty powód wyboru wsparcia rozwojowego?

Poniższe programy są dostosowane do Klientów indywidualnych i biznesowych. Mogę je realizować w formie coachingu bądź warsztatów grupowych.

Jak rozumieć programy?

Nigdy na sztywno, nie myląc ich z recepturą, schematem, dokładnym wzorem. W swojej pracy coachingowej i warsztatowej jestem daleka od zamkniętego podejścia. Moje programy są żywe, płynne i dostosowane do Klienta oraz jego potrzeb. Podążają za ludźmi. Są wskazówką, podpowiedzią, a nie nakładaniem ram i obowiązków.

Do zrozumienia tego, o co chodzi w programach, najbardziej pasuje mi metafora mapy.

Mapy, która obejmuje, jakiś fragment rzeczywistości. Opisuje go, szczegółowo, ale nie zawiera dokładnych zdjęć i podpowiedzi. Mapy, która obejmuje kilka szlaków o różnej długości i różnym poziomie trudności.

Dlaczego akurat mapa?

Bo mapę studiujesz przed wyjściem w drogę. Mapę zabierasz w podróż i przeżywasz samodzielnie wszystkie przygody. Mapę trzymasz w ręku, w plecaku, czasem ją zostawiasz na pierwszym postoju albo zamieniasz na inną. Zdarza się, że dalej idziesz bez niej.

Podobnie jak mapa w podróży, tak ja odważnie i uważnie, będę Ci towarzyszyć w programach. I będę tak długo, jak długo będziesz mnie potrzebował.

Chcesz rozpocząć swój proces rozwoju?

Napisz lub zadzwoń.