#nażyćsię. Jak żyć i pracować, żeby się nażyć?

30maj18:0020:00#nażyćsię. Jak żyć i pracować, żeby się nażyć?

Szczegóły wydarzenia

Za kilka tygodni ostatni dzwonek w tym roku szkolnym. Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy korzystali z naszych podręczników do nauki języków obcych oraz zasobów na platformie e-Akadamia, z którymi spotykaliśmy się podczas webinariów, konferencji i wizyt w placówkach oświatowych. 

Doceniamy codzienną pracę, słuchamy potrzeb i przygotowujemy nowe materiały z myślą o nauczycielach. Dlatego w podziękowaniu za Wasze zaufanie, specjalnie dla wszystkich nauczycieli języków obcych przygotowaliśmy wyjątkowe i pełne inspiracji spotkanie pod koniec roku szkolnego z psycholożką Martą Iwanowską-Polkowską.

Po okresie aktywnej pracy możemy czuć się pozbawieni energii. W natłoku spraw i obowiązków wpadamy w wir codzienności, zapominając o sobie. Warto jednak poświęcić ten czas na zastanowienie się nad swoim dobrostanem.

Wszyscy chcemy mieć dobre, szczęśliwe życie, doświadczać radości i spełnienia wynikającego z łączenia różnych ról i obszarów naszej egzystencji. Prawdopodobnie każdy z nas chce #nażyćsię!

Jednocześnie mamy przed sobą mnóstwo obowiązków i wyzwań, zmian i trudnych do pokonania przeszkód. Pojawiają się kryzysy, które mogą wytrącać nas z dążenia do szczęścia, utrudniać odczuwanie radości i spełnienia. Możemy jednak nauczyć się inaczej reagować na rzeczywistość, zmieniać swoje podejście do wyzwań i tego, co trudne. Psychologia zna praktyki, które mogą pomóc nam wracać do równowagi i odczuwać pozytywne emocje nawet w okresach zawirowań, turbulencji i niezapowiedzianych tąpnięć.

Więcej

Czas

(Wtorek) 18:00 - 20:00

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Easysoftonic