Jestem Towarzyszką

…bez obaw. Nie działam w szeregach partii
i nie rozpowszechniam idei krwawej rewolucji.
No chyba, że mówimy o rewolucji w podejściu
do rozwoju osobistego i zawodowego.

Mówię tak o sobie,
bo towarzyszę moim Klientom
w urzeczywistnianiu swojego JA,
w procesie zmiany i rozwoju. Zadaję pytania.
Wiele pytań.
Tak zachęcam do poznania, zrozumienia, odkrywania.

Odkrywania siebie….

Buduję przestrzeń do refleksji. Prowokuję do myślenia. Zachęcam do zmiany perspektywy. Zatrzymuję ludzi na chwilę, na moment, po to, żeby odważnie ruszyli z miejsca. I szli samodzielnie, świadomie, odpowiedzialnie. Zgodnie ze swoim JA.

Dlaczego to jest takie ważne? Przejdź do zakładki Urzeczywistnij swoje ja®  i przeczytaj o moim modelu pracy rozwojowej, który otwiera ludzi na autentyczne podążanie za głosem swojego JA.

Skąd pomysł na Towarzyszkę?

Właśnie tak określiła mnie jedna z moich Klientek. Ponieważ słowo Towarzyszka wyjątkowo dobrze oddaje to, czym zajmuję się na co dzień — polubiłam je i przypisałam do siebie. Być może zdziwisz się podobnie jak ja, słysząc że TOWARZYSZ to jeden z archetypów Gustawa Junga.

Kim jest Towarzysz według mistrza?

Towarzysz to człowiek, który:

zawsze jest blisko drugiego człowieka i wyciąga do niego pomocną dłoń,
rozumie i wspiera,
jest realistą,
jest zwyczajnym śmiertelnikiem i ma swoje słabości.

Słabości? Tak, ja też je mam. Być może, dlatego czuję się komfortowo z tą definicją.

Kiedy Ci towarzyszę?

Jestem z Tobą, kiedy poznajesz siebie. Kiedy odkrywasz swoje wartości, potrzeby i potencjał. Kiedy wyznaczasz nowe cele i szukasz w sobie odwagi do ich realizacji. Jestem, kiedy wątpisz, błądzisz, potykasz się, gdy wstajesz i ruszasz dalej.

Wspieram Cię, słucham i zadaję wiele pytań.

Jak już wiesz, jestem Towarzyszką. Coachem kariery i życia.

Mam autentycznego bzika na punkcie swojej pracy.
To jest moja „pestka”. Tu się spełniam.

Moja historia zawodowa jest  bogata, intensywna i pełna zmian.

W liceum byłam pewna, że chcę studiować psychologię. Później szłam już tylko do przodu. Wybrałam studia na Wydziale Psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, a potem Uniwersytetu Warszawskiego. W tym samym czasie ukończyłam szkołę trenerską. Wybrałam specjalizację, wspieranie rozwoju osobowości, i finalnie odebrałam wymarzony dyplom.

W trakcie studiów działałam w Biurze Karier Studenckich. Później pracowałam w dużej firmie szkoleniowo-doradczej, dalej w banku jako HR’owiec.

Koniec końców, w 2008 roku założyłam Manufakturę Rozwoju, a w 2010 rok NAVIGO Grupa, po to, żeby na własnych zasadach wspierać ludzi w rozwoju.

Po drodze współpracowałam z Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej i organizacjami pozarządowymi. Oto ja.

 

LISTY O ROZWOJU, KARIERZE, ZMIANIE, O URZECZYWISTNIANIU SWOJEGO JA
>> w Twojej skrzynce mailowej?
Czemu, nie!
Zapisz się, jeżeli chcesz otrzymywać mój newsletter! W prezencie otrzymasz bezpłatny mini e-book - „Pytania o JA. 10 pytań, z którymi rozpoczniesz proces urzeczywistniania Twojego JA, w karierze”.

 


 

Nie lubisz spamu? Świetnie! Ja też, dlatego obiecuję Ci, że nie będę zaśmiecać Twojej skrzynki zbędną korespondencją. Będę pisać wtedy kiedy uznam, że warto podzielić się z Tobą nowym tekstem na blogu, zaproszeniem na warsztat, czy inne wydarzenie, bądź inspiracją, która zainspirowała i mnie.

Bądźmy w kontakcie!