Podsumowanie 2019

Mamy taki rodzinny zwyczaj, że robimy sobie podsumowania roku. Każdy z osobna, po swojemu – rysuje, albo pisze.Ten rok był dla nas bardzo obfity.Bardzo gęsty.Bardzo dynamiczny.Bardzo mój.Było kilka bardzo trudnych momentów… Ale dziś wiemy, że pojawiły się one po to, by nauczyć nas powstawania, zaufania, wzmacniania pewności siebie 💛To były cenne lekcje akceptacji tego, co przynosi życie i wyborów, jak to wszystko może na mnie wpłynąć.Ale było jeszcze więcej #nażyćsię!Ten rok […]

Wielką odwagą jest…

blank

Przeczytać. Przeżyć. Zapamiętać. Zanurzyć w sercu. To jest wielka odwaga! Wielka odwaga, to wybierać to co subiektywne, często ciche, niewidoczne dla innych. To co możne nudne i niemedialne…a jednak najważniejsze. Najważniejsze, bo związane z naszą historią. Z naszymi związkami. Z naszymi dziećmi. Z naszymi naj, naj, najbliższymi. Praca, „rzecz ważna” … w dzisiejszych czasach jest wytłumaczeniem, wymówką, ucieczką dla większości z nas. Ja też się mogę pod tym zdaniem podpisać. Też […]

Nudna odwaga

blank

„Odwaga to zachowanie spokoju, kiedy jestem uzależniona od pędu, wybaczanie sobie kiedy pranę znajomego dreszczyku wstydu, którego zwykłam używać w roli motywatora.”